Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

NS Consulting Kurumsal Yönetim Danışmanlık ve Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. (Bundan sonra NS Consulting&Technology olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan p.tmanager.net web sitesine hoş geldiniz.

Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir.

p.tmanager.net(bu web sitesini) ve bu web sitesinde sunulan hizmetleri kullanarak aşağıda yer alan şartları ve bu şartların sizin için bağlayıcı olduğunu peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

NS Consulting&Technology, p.tmanager.netweb sitesinde sağlanan hizmetlerde, ürünlerde, programlarda veya kullanım şartlarında, herhangi bir zamanda, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

1. HAKLAR

Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve eğitim materyalinin hakları NS Consulting&Technology ve İçerik Sağlayıcılarına aittir.

2. WEB SİTESİNİN KULLANIMI

Web sitemizde bulunan tüm fotoğraf, video ve yazılar üzerindeki haklar; 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu,554 sayılı endüstriyel tasarımların korunması hakkında kanun hükmünde kararname,556 sayılı markaların korunması hakkında kanun hükmünde kararname, hükümleri uyarınca korunmaktadır.5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir.

p.tmanager.net web sitesinde yer alan her türlü içerik, eğitim ve yazılım (materyal) kullanımınız aşağıdaki şartlara bağlıdır.

1. Bu sitede yer alan materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz ve gelişiminiz amacıyla kullanabilirsiniz.

2. p.tmanager.net web sitesinde yer alan her türlü materyalin tamamı veya bir bölümü hiçbir şekilde (kaynak gösterilerek dahi) hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz. www.tmanageracademy.com web sitesini kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

3. KAYIT, KULLANICI HESAPLARI, ŞİFRELER VE GÜVENLİK

Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız, üye olmanız ve bir hesap açmanız için, kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız gerekmektedir. Web sitesine kayıt olarak, bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde güncel tutmayı da kabul etmiş olursunuz. Web sitesinde sunulan hizmetlerden 3. Kişilerin nam ve hesabı altında yararlanıyorsanız (işveren vb.), bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz varsayılır.

Bu web sitesine kayıt olarak, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Şifrenizin güvenliği tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizin veya hesabınızın herhangi bir şekilde haksız kullanımı durumunda NS Consulting&Technology ‘i derhal bilgilendirmek de sizin sorumluluğunuzdadır. Hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili NS Consulting&Technology herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından NS Consulting&Technology veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.

4. ÜRÜN İADESİ

Canlı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Müşteri satın almış olduğu canlı eğitim ve danışmanlık hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullarda iade edebilir.

Müşterinin web sitesi üzerinde yaptığı tüm işlemleri kayıtları alınır. Müşteri bu durumu peşinen kabul eder.

Müşteri, canlı eğitim ve danışmanlık hizmetinin %50 sinden fazlasına katılım sağlaması halinde herhangi bir ücret iadesi talep edemeyeceğini kabul eder.

Müşteri canlı eğitim ve danışmanlık hizmetini, hiç katılım sağlamadan iade etmek istemesi halinde söz konusu eğitim ve danışmanlık için ödemiş olduğu ücretin %10 u sistem kullanım ücreti olarak hesaplanarak kesinti yapıldıktan sonra, kalan tutar iade edilir.

Müşteri canlı eğitim ve danışmanlık hizmetinin %50 den azına katılım sağladıktan sonra, herhangi bir memnuniyetsizlik nedeni ile iade etmek istemesi halinde, söz konusu eğitim ve danışmanlık için ödemiş olduğu ücretin %30 u sistem kullanım ücreti olarak hesaplanarak kesinti yapıldıktan sonra, kalan tutar iade edilir.

Asenkron Eğitim Ücretleri (Gelişim Paketleri ve Kurslar)

Müşteri satın almış olduğu asenkron ders (video,sunum,doküman)  hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir.

Müşterinin web sitesi üzerinde yaptığı tüm işlemleri kayıtları alınır. Müşteri bu durumu peşinen kabul eder.

İçeriği görüntüleyen müşteri gerekli kullanımı sağlamış olur. Müşterinin satıma konu bilgiyi bu şekilde elde ettiği varsayıldığından cayma hakkını kullanılamaz. Müşteri 7 gün içinde hizmeti kullanmaya başlarsa cayma hakkını kullanamaz. Ücret iadesi talep edemez.

Müşterinin içeriği asenkron dersleri, hiç kullanmadan ücret iadesi talep etmesi halinde, hizmet ücretinin %20 si sistem kullanım ücreti olarak hesaplanarak kesinti yapıldıktan sonra, kalan tutar iade edilir.

 5. GARANTİ VE FERAGAT

Bu web sitesinde sunulan bütün içerik, yazılım ve hizmetler son kullanıcıya içerik sahibi tarafından sunulduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. Müşteri bu durumu peşinen kabul eder.

NS Consulting&Technology  hiçbir şekilde siz veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim ve kullanım veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesine erişim ve kullanım vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Garanti ve Feragat hükümleri, bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait materyal için de geçerlidir.