Sıkça Sorulan Sorular

T-Manager' a üye olmak ücretsizdir. Gelişim paketleri ve çevrimiçi kurslar özelliklerine ulaşmak isterseniz ücret ödemeniz gerekir.

T-Manager, bireyler için tasarlanmış bir yetenek geliştirme platformudur. T-Manager' da sizinle benzer hedeflere sahip insanlarla bir araya gelerek kişisel gelişiminiz için çalışabilirsiniz.

T-Manager bireyler için tasarlanmış bir yetenek geliştirme platformdur. Topluluğun gücünden destek alarak bireysel gelişim hedefler.

Kişisel gelişimi hedef alan T-Manager, aşağıdaki ücretli ve ücretsiz özellikleri bir sosyal ağ üzerinden sunar.

 • Kişilik analizi ( 16 tür kişilik envanteri)
 • Kişilik analizi raporu
 • Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizleri
 • Kişisel Beceri Geliştirme Kursları
 • Gelişim araçları (youtube, podcast, kitap vb öneriler)
 • Kişisel blog yönetimi
 • Zaman tüneli 
 • Rozetler 
 • Paraya çevrilebilen puanlar
 • Kişisel profil oluşturma
 • Arkadaş ekleme
 • Cv oluşturma
 • Mesajlaşma
 • Gelişimi takip etme
 • Sertifikalar vb.

16 Tür kişilik analizi (yaygın bilinen adı ile MBTI) kişinin kendini tanıması, güçlü yönlerini ve tökezleme alanlarını fark etmesi için dünya genelinde en çok kullanılan kişilik analizi yöntemlerinden biridir. Kişilik özelliklerinizi öğrenmek kendinizi geliştirmek için rehberlik sağlayabilir.

Bununla birlikte diğer kişilik özellikleri hakkında bilgi sahibi olarak, çeşitliliği tanıma fırsatı yakalarsınız. Bu daha iyi bir sosyal iletişim ve uyum için önemlidir.

T-Manager Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizleri, yumuşak özellikler olarak tanımlanan becerilerin geliştirilmesi için günlük hayatta uygulanabilecek pratik gelişim görevleri sunar. 

Bu görevleri, okuyarak, tartışarak, uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yumuşak becerilerin önemi gün geçtikçe artıyor ve bu beceriler geleceğin dünyası için en önemli beceriler olarak kabul ediliyor. Ancak yumuşak becerilerin geliştirilmesi için sertifikalı bir program ya da kurs maalesef yeterli olmuyor. Bu becerilerin geliştirilmesi için kişinin bireysel olarak aktif bir şekilde çaba göstermesi gerekiyor. Diğer taraftan tüm yumuşak beceriler içinde çok önemli bir yer tutan sosyal becerilerin geliştirilmesi aktif olarak sosyal farkındalığı ve iletişimi gerektiriyor.

Yumuşak becerilerin geliştirilmesi genellikle uzun, disiplinli bir çaba istiyor. T-Manager size bir sosyal ağ üzerinden adım adım, kendi esnekliğinizde ve hızınızda takip edebileceğiniz kişisel beceri geliştirme egzersizleri ile yumuşak beceriler üzerinde uzmanlaşmanız için bir araç sağlıyor.

Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizleri, okuyarak bilgi alabileceğiniz makaleler, uygulayarak ve tartışarak öğrenebileceğiniz görevler içerir.

Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizlerinde her bir adım için nasıl ilerleyeceğinize ilişkin yönlendirici açıklamalar bulunur. Her görevin nasıl yürütülmesi gerektiği ve görevin süresi açıklanmıştır. 

Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizlerinden en yüksek faydayı sağlayabilmek için, yönlendirme açıklamalarına ve belirlenen sürelere uygun olarak çalışmanız gerekir.

Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizleri içermiş oldukları gelişim görevlerine göre belirlenen sürelere sahiptir. Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizleri farklı sürelere sahip olabilir. Mini plan ile erişilen  Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizlerine belirlenmiş süre boyunca erişim sağlayabilirsiniz.

Erişim sürenizi artırmak için artırılmış midi ya da premium plan satın alabilirsiniz.

T-Manager Midi Plan kişisel beceri geliştirme kurslarına ve egzersizlerine  altı ay boyunca istediğiniz zaman ulaşım sağlayabileceğiniz bir erişim seçeneğidir. Midi plan ile kişisel beceri geliştirme kurslarına ve egzersizlerine  belirlenmiş olan süreye tabi olmadan altı ay süresince tekrar tekrar ulaşabilirsiniz.

T-Manager Premium Plan  ile, T-Manager' da yer alan tüm kişisel beceri geliştirme kurslarına ve egzersizlere süresinden bağımsız olarak bir yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 

T-Manager bir sosyal ağ platformudur. Bu platformda yaptığınız paylaşımlarda, topluluk kurallarına dikkat etmeniz gerekir. İnsanları rencide eden, hakaret, tehdit vb. içeren paylaşımlar yapamazsınız. Topluluk kurallarına aykırı davranışları tespit edilen kişilerin üyeliği T-Manager tarafından tek taraflı olarak sonlandırılır.

Rozetler, T-Manager' daki gelişim aktivitelerinize göre düzenlenir. T-Manager' da takip ettiğiniz her gelişim aktivitesi için puan kazanırsınız. Kazanılan puanlar kullanıcının rozetini belirler.

 • 0-499 puan willer 1
 • 500-1599 puan willer 2
 • 1600-2399 puan winner 1 
 • 2400-3599 puan winner 2
 • 3600-4999 puan master 1
 • 5000-7599 puan master 2
 • 7600-9999 puan apex 1
 • 10000+ puan apex 2 T-Manager' da yürüttüğünüz gelişim aktiviteleri ile puan kazanabilirsiniz. T-Manager içinde gerçekleştirdiğiniz gelişim aktiviteleri puanları belirler.

* puanlamayı etkileyecek kural ihlallerinin tespit edilmesi halinde, kullanıcının üyeliği iptal edilebilir ve tüm puanları tek taraflı olarak iptal edilebilir.

Puanlama şu yöntem ile yapılır:


Tamamlanan Kişisel Gelişim Egzersizi Adet 100


Tamamlanan Kurs Sayısı Adet 100


Yayınlanan Yazı Sayısı Adet 5
Arkadaş Sayısı Adet 1
Beğeni Sayısı (Aldığı beğeniler) Adet 1

Rozetler sistemi, diğer insanların gelişim motivasyonları ve kendi gelişim motivasyonunuzu karşılaştırmanızı sağlayan bir oyunlaştırma aracıdır.

Rozetler ile gelişiminiz için yaptığınız çalışmaları nesnelleştirmiş olursunuz.

Puanlar rozetlerin belirlenmesini sağlar. Ayrıca kazandığınız puanlar T-Coin' e çevrilir.

T-Manager' da kazandığınız puanlar T-Coin' e çevrilir; T-Coinler ise paraya.

T-Coinlerinizi gelişim paketleri ve kursları satın alırken kullanabilirsiniz. 

50 T-COİN = 1 TL
1 PUAN = 1 T-COİN

Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizlerinin süresi, siz Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizleri ile çalışmaya başladığınızda başlar. Satın alma zamanı erişim süresi için etkili değildir. Bir Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizini açarak göreve başladığınızda erişim süresini başlatmış olursunuz.

Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizlerini ve Kursları  kullanıldığı anda tüketilen ürünlerdir. Bir Kişisel Beceri Geliştirme Egzersizini ve Kursu açtığınızda iade etmeniz mümkün olmaz. Daha detaylı bilgi için iade politikamızı okuyabilirsiniz.

Midi Plan erişiminizi etkileyen bir araçtır. Midi Plan seçeneği satın aldığınızda bunu iade edemezsiniz.

Premium planı, size T-Manager' da yer alan tüm kişisel beceri geliştirme egzersizlerine ve kurslarına bir yıl boyunca sınırsız olarak erişme imkanı sağlar. Eğer bu süre içinde herhangi bir kişisel beceri geliştirme egzersizi veya kurs üzerinde çalışma yaptıysanız iade etmeniz mümkün değildir. Böyle bir ihtiyaç karşısında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

T-Manager kişisel beceri geliştirme egzersizleri ve kursları yetenekler ile eşleştirilerek hazırlanmıştır. 

Kişisel beceri geliştirme kursları ile yetenekler hakkında farkındalık ve bilgi sahibi olabilir, böylece kendiniz için bir gelişim planı hazırlayabilirsiniz.

Kişisel beceri geliştirme egzersizleri ile yetenekleri günlük hayatta kullanabilecek pratik beceriler kazanabilirsiniz. 

Kişisel beceri geliştirme kursları ve egzersizlerini birlikte takip ederek en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz.

Sosyal profilinizde iletişim kurduğunuz üyeler ve diğer üyelerle hangi bilgileri paylaşacağınızı seçebilirsiniz. Bunun için gizlilik ayarlarını kullanın.

T-Manager, yumuşak beceriler olarak tanımlanan becerilerin geliştirilmesi için hazırlanmış kişisel beceri geliştirme kursları sunar. Bu kurslarda, okuyarak, tartışarak, uygulayarak, dinleyerek ve izleyerek öğrenirsiniz. Diğer katılımcılarla iletişim halinde konular üzerinde tartışabilir ve topluluk öğrenmesinden faydalanabilirsiniz.

Yumuşak becerilerin önemi gün geçtikçe artıyor ve bu beceriler geleceğin dünyası için en önemli beceriler olarak kabul ediliyor. Ancak yumuşak becerilerin geliştirilmesi için sertifikalı bir program ya da kurs maalesef yeterli olmuyor. Bu becerilerin geliştirilmesi için kişinin bireysel olarak aktif bir şekilde çaba göstermesi gerekiyor. Diğer taraftan tüm yumuşak beceriler içinde çok önemli bir yer tutan sosyal becerilerin geliştirilmesi aktif olarak sosyal farkındalığı ve iletişimi gerektiriyor.

Yumuşak becerilerin geliştirilmesi genellikle uzun, disiplinli bir çaba istiyor. T-Manager  size bir sosyal ağ üzerinden adım adım, kendi esnekliğinizde ve hızınızda takip edebileceğiniz kişisel beceri geliştirme kursları ile bu yumuşak becerilerin bireysel hayat ve iş hayatı için ne anlama geldiği, işin geleceği için neden önemli olduğu ve bu becerilerin nasıl geliştirileceği konusuna bilgiler sağlar. Her kursla ilişkili kişisel beceri geliştirme egzersizlerine devam ederek, uygulama becerisi geliştirmeniz mümkün hale geliyor.

Kişisel beceri geliştirme kursları içeriklerine göre belirlenen sürelere sahiptir. Kurslar farklı sürelere sahip olabilir. Mini plan ile kurs için belirlenmiş süre boyunca erişim sağlayabilirsiniz.

Erişim sürenizi artırmak için midi plan ya da premium plan satın alabilirsiniz.